Služby

Ocenění nemovitosti

Zvažujete zda prodat svůj byt, dům nebo pozemek? Nevíte jak správně stanovit prodejní cenu? Zeptejte se mě, už 10 let prodávám nemovitosti ve vaší lokalitě. 

Aukce nemovitostí

Vaši nemovitost můžeme prodávat pomocí aukce.

Tím zajistíme nevyšší možnou cenu pro vaši nemovitost. 

Hypotéka na míru a bez čekání !

Chcete koupi nemovitosti financovat hypotékou? Chcete si být 100% jisti, že lepší produkt pro vaše financování nemovitosti nenajdete? Obraťte se na mě! 

Refinancujte hypotéku a získejte peníze navíc

Buďte rychlejší než vaše banka. Ta vám zřejmě bude posílat dopis s návrhem nových úrokových podmínek. Zcela určitě méně výhodnými v porovnání s refinancováním.

Na co si dát pozor při koupi nemovitosti? ←

Koupě nemovitosti je časově náročný proces, který vyžaduje poměrně složité právní operace. Je zapotřebí podepsat několik smluvních dokumentůa vyřídit řadu úředních listin. 

Nejčastější chyby při prodeji nemovitosti ←

Prodej nemovitosti je náročnou obchodní transakcí, která se skládá z několika procesních kroků a vyžaduje poměrně složité právní operace.

Spoluprací s profesionálem můžete celý proces značně urychlit, dosáhnout nejvyšší možné prodejní ceny a ušetřit si velké množství starostí.

Pořídili jste si byt na investici, chcete ho pronajímat a nechcete se při tom spálit? ←

Koupě bytu a jeho následný pronájem se může, ale také nemusí stát dobrou investicí. Stačí málo a pro svého majitele se pronajímaný byt stane místo zdroje příjmů zdrojem problémů a vleklých soudních sporů. Jak se tomu vyhnout?

 

Průkaz energetické náročnosti budovy, PENB ←

Dotazy k tzv. „štítkování budov“ a pořizování PENB

Co jsem prodal za poslední dobu? ←

Prodané nemovitosti majitelů, kteří vložily důvěru v mou práci a na základě exkluzivní smlouvy jsem je zastupoval až do samotného konce obchodu. 

Certifikace a Osvědčení - Michal Parák ←

Certifikovaný realitní makléř, kterému záleží na profesionalitě své práce. 

 

2015 © Michal  Parák - REMAX
Webové stránky vytvořilo eStudioWebdesign & SEOReflexCMS