Aukce nemovitostí

Prodej rychle, transparentně, za nejvyšší možnou cenu na trhu a za nejlepších možných podmínek.

Vaši nemovitost můžeme prodávat pomocí aukce. Tím zajistíme nejvyšší možnou cenu pro vaši nemovitost. Tento způsob lze s úspěchem použít v případě, že najdeme v krátkém časovém období 2 a více zájemců. Závazná pravidla a podmínky aukce byla vypracována advokátní kanceláří Vilímková Dudák Partners a zajišťují bezchybný a férový průběh aukce. 

 

Jak dopadla aukce nemovitostí našich klientů? 

BYT v Hradci Králové - navýšení o 400.000,- Kč

RODINNÝ DŮM v Hradci Králové - navýšení o 1.050.000,- Kč

KOMERČNÍ NEMOVITOST v Rychnově nad Kněžnou - navýšení o 3.000.000,- Kč

 

 

Vhodný čas na prodej? Ano, právě teď.

Realitní trh v české republice zažívá již více než 20 měsíců za sebou růst cen nemovitostí. Rok 2015 a začátek letošního roku je spojen s velmi rychlým růstem cen. Během prvního kvartálu 2016 již většina nemovitostí překonala svoje ceny vrcholu trhu v roce 2008. Například poptávky po bytech v Hradci Králové několikanásobně převyšují nabídku.

To žene ceny bytů rychle nahoru. Jen za rok 2015 vyrostli ceny malometrážních panelových bytů o 15 až 25%. V posledním půlroce proběhl podobný růst u větších panelových bytů. Zájem o cihlové byty je dlouhodobý a ceny průběžně rostou již více než dva roky. Dynamika růstu posledního roku dosahuje podobného tempa, jaké jsme si zažili těsně před realitní krizí v roce 2008.

 

I dnes se dá prodat dobře, skvěle a špatně.

Všude se píše, že je skvělá doba na prodej. Že na každý inzerát na prodej bytu se ozvou desítky zájemců. Prodat dnes byt není žádný velký kumšt. S troškou nadsázky to je pravda.

Nicméně, plně využít stávající situace a dosáhnout na stávajícím trhu skvělé ceny, to už chce mít znalosti, schopnosti i zkušenosti.

Kupujícím často „uteče“ i několik nabídek, než svoji nemovitost koupí. Tato situace kupující nutí akceptovat stále vyšší a vyšší ceny. U bytů, kde není nabídková cena příliš vysoká, pak často dochází k přeplácení zájemci. Na to lidé již osm let nejsou zvyklí a nesou to s nevolí. A nejen ti, kteří tento souboj o byt prohráli. Je to pro ně nepochopitelné. Vždyť se supermarkety a butiky předhání s cedulkami se slevou 20, 33, 50 i 70%. Nevěří, že existuje vyšší nabídka než nabízená cena. Podezřívají majitele nebo makléře ze lži. Velmi zkušený makléř by měl takovou situaci zvládnout a naplno využít tuto unikátní situaci na trhu ve prospěch svého klienta, prodávajícího. Co ale ti méně komunikačně zdatní nebo dokonce lidé, co si prodávají sami?

 

Jak prodat rychle, transparentně, za nejvyšší možnou cenu na trhu a za nejlepších možných podmínek?

Makléři RE/MAX mohou využít způsob prodeje formou AUKCE NEMOVITOSTÍ. Ta umožňuje transparentně, beze stresu a ztráty klienta zvládnout situaci, kdy o nemovitost má zájem dva a více zájemců.

Mechanismus této jedinečné služby RE/MAX připravil spolu s právníky renomované advokátní kanceláře VDP. Způsob výběru nabídky na koupi nemovitosti prodávajícím, kterou zprostředkovává realitní kancelář RE/MAX, je jasně specifikován pravidly AUKCE. Zájemci jsou prostřednictvím smluvní realitní kanceláře RE/MAX vyzváni, aby podali závaznou nabídku na koupi nemovitosti. Nabídku zájemce může podat v listinné podobě kanceláři RE/MAX nebo elektronicky přes aukční systém u příslušné nemovitosti na webových stránkách www.re-max.cz.

Podmínky aukce: http://www.remax-czech.cz/aukce/ 

 

Máte zájem o prodej za nejvyšší možnou cenu na českém trhu?

Vyplňte níže své kontaktní údaje, budu vás kontaktovat co nejdříve.

 

Položky označené * jsou povinné.

 

2015 © Michal  Parák - REMAX
Webové stránky vytvořilo eStudioWebdesign & SEOReflexCMS