Hypotéka na míru a bez čekání !

Najdu vám tu nejlepší hypotéku na trhu, která bude vyhovovat přesně vašim potřebám a možnostem.

Chci, aby klient ušetřil čas a nemusel dlouze hledat, jestli právě pro něj je ta banka vhodná, zda mu nabídne výhodné podmínky nebo aby po dlouhém pátrání zjistil, že se tam nemůže o financování nemovitosti ucházet, protože se nevejde do jejich metodických škatulek. Pomohu vám spočítat a vybrat nejvýhodnější hypotéku, získat nejnižší úrokovou sazbu a vyřídit za vás všechny formality.

Veškeré hypoteční služby jsou ZDARMA.

Co znamená nejlepší hypotéka?

Nejlepší hypotéka je jenom jedna. Pokud vám úvěrový pracovník na pobočce banky nabídne nejlepší hypotéku, buďte na pozoru! Jedná se o nejlepší hypotéku té konkrétní banky. Nemusí to být ovšem nejlepší hypotéka pro klienta na trhu dostupná.

Nejenom, že garantuji výběr nejlepší hypotéky na trhu, ale zaručuji profesionalitu a odbornost při zajištění veškeré administrativy související s hypotečním úvěrem. To vše ZDARMA.

Jak si vyřídit hypotéku?

Pokud se rozhodnete pro nějaký úvěr na bydlení, bude v první řadě potřeba zjistit, jaké máte možnosti. V tuto chvíli však na českém trhu působí více než 10 poskytovatelů hypoték a 6 stavebních spořitelen, každá z bank pak nabízí několik různých typů úvěrů, které jsou navíc různě kombinovatelné a údajně bychom se dopočítali až 1 000 možných produktů.

Nejen že není v silách běžného žadatele o úvěr na financování bydlení seznámit se s kompletní nabídkou trhu, ale pro laika je téměř nemožné vybrat si ten "pravý" úvěr.

A když se pro nějakou hypotéku rozhodnete, dotáhnout celou akci ke zdárnému konci také není zrovna procházka růžovým sadem. Přestože vyřízení hypotéky je dnes jednodušší než před pár lety, stále je s ním spojeno množství administrativy. Každý, kdo si hypotéku vyřizoval sám, o tom ví své.

Budete muset sehnat a zkompletovat množství dokladů a oběhnout celou řadu úřadů. Kdybychom to celé chtěli přepočítat na čas, může vám součet doby, kterou věnujete vyřizování hypotéky, zabrat dokonce i několik týdnů dovolené.

 

Proč je klient s makléřem ve výhodě

  • Garantuji nejlepší aktuální podmínky u všech hypotečních bank.
  • Celým procesem vás provede zkušený makléř, který již úspěšně realizoval řadu podobných případů. 
  • Díky velkému objemu obchodů, které s našimi partnery sjednáváme, jsme mnohdy pro vás schopni vyjednat lepší podmínky, než když jednáte samostatně.
  • Získáte nejvýhodnější úrokovou sazbu na trhu.
  • Nemusíte obcházet všechny banky, na jednom místě získáte přehled o nabídce všech hypoték od všech bank.
  • Díky zkušenostem a přehledu makléře, který se na rozdíl od vás má možnost věnovat vyřízení hypotéky na 100%, výrazně urychlíte a zjednodušíte celý proces.
  • Vyřídím za vás všechny formality vč. odhadu nemovitosti, podání na katastr nemovitostí, vše s bankami vyjednám.
  • Zajistím bezproblémové vyčerpání úvěru a poskytnu bezplatné poradenství po celou dobu trvání úvěru.

 

Obraťte se na mě, na telefonním čísle +420 722 900 734, nebo vyplněním dotazníku dole na stránce. Vypracuji vám přehled aktuálních nabídek všech bank v České republice. Společně pak vybereme tu nejvýhodnější.

 

 

Položky označené * jsou povinné.

 

2015 © Michal  Parák - REMAX
Webové stránky vytvořilo eStudioWebdesign & SEOReflexCMS