Your search results

3D MODEL NEMOVITOSTI

CHCETE PRO SVOU NEMOVITOST NAJÍT VÁŽNÉ ZÁJEMCE?

Proč mít půdorys nemovitosti?

Už při nabízení nemovitosti na internetu je potřeba potencionálního kupce zaujmout! Přece každý prodávající chce, aby na prohlídku přišlo co nejvíce zájemců a prodal tak svou nemovitost za nejvyšší nabídku. Mnohdy zájemce hledá určitou dispozici a z fotek nemusí být zřejmé, jestli je některý pokoj průchozí a kam. Takový půdorys ukáže přesně, co může novému majiteli nabídnout.

Výhody půdorysu?

Na prohlídku dostanete vážného zájemce, který si přijde potvrdit své nadšení z inzerce. V inzerci viděl perfektní fotografie a 3D realistický půdorys. Takový klient je připravený se dříve rozhodnout o koupi a při prohlídce si chce pouze potvrdit, že nabízená nemovitost je tou pravou.

Každý půdorys vytvářím na míru dle pravdivé dispozice a výměry. Výhodou 3D půdorysu je i možnost rozmístění nábytku do prostor, které je dle stávajícího rozmístění nábytku majitele nebo dle nejlepšího možného využití daných prostor. I to pomáhá kupujícímu se rozhodnout.

Vytvoření 3D realistického půdorysu v několika pohledech je součástí mých služeb a půdorys je zpracován ke každé nabídce.

CHCETE VYUŽÍT MÝCH SLUŽEB A PŘIPRAVIT 3D MODEL VAŠÍ NEMOVITOSTI?

Můžete mě kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na čísle +420 722 900 734

    captcha

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení poptávky v souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů.
    Více informací naleznete ZDE.

    Porovnat