Your search results

REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKY

REFINANCUJTE HYPOTÉKU A ZÍSKEJTE PENÍZE NAVÍC

Ve spolupráci s Gepard Finance a.s. vám přinášíme refinancování hypotéky – nahrazení starého úvěru novým. Vzhledem k tomu, že se tržní situace stále vyvíjí, máte díky refinancování hypotéky možnost získat výhodnější podmínky, nižší úrok a nižší splátky. Upravit můžete i délku splácení či pravidla mimořádných splátek.

Začněte refinancování řešit hned. Čas je váš nepřítel.

Buďte rychlejší než vaše banka. Ta vám zřejmě bude posílat dopis s návrhem nových úrokových podmínek. Zcela určitě méně výhodnými v porovnání s refinancováním.

Ušetřete si čas a starosti.

Obraťte se na mě, na telefonním čísle +420 722 900 734nebo vyplněním dotazníku dole na stránce. Vypracuji vám přehled aktuálních nabídek všech bank v ČR. Společně pak vybereme tu nejvýhodnější.

5 VÝHOD REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKY S NÁMI

 • Výběr z nabídek všech bank – zvolte si tu aktuálně nejvýhodnější.
 • Žádné starosti – obstaráme vyřizování za vás.
 • Rychlost – pracujeme svižně.
 • Výhodnější podmínky – vyjednáme vám je u banky poskytující hypotéku.
 • Je to ZDARMA – hypoteční služby platí banka.

Ukázka refinancování

Hypotéka z roku 2011
2 500 000 Kč – úrok 5,29% – měsíční splátka 13.867 Kč

Refinancování v roce 2017
2 500 000 Kč – úrok 1,99% – měsíční splátka 9.228 Kč (doba splatnosti 30 let)

Měsíční úspora 4.639 Kč / Roční úspora 55.668 Kč

Fixace hypotéky je doba, během níž zpravidla nemůžete měnit výši úrokové sazby či jiné smluvní podmínky. Někdy ano, avšak mnohdy jen po úhradě vysoké sankce. Pohlídejte si čas před koncem fixace. Je to vhodná doba, kdy lze hypotéku refinancovat. Získáte desítky až stovky tisíc korun.

Ptáte se, jak nejlépe refinancovat hypotéku?

1. Vyžádejte si nové podmínky
Váš stávající poskytovatel hypotéky by vám měl zaslat nové podmínky hypotečního úvěru v dostatečném předstihu. Je ideální mít nové podmínky hypotéky dva či tři měsíce před koncem fixace. Budete tak mít dostatek času na refinancování hypotéky.

2. Zjistěte si nabídky hypoték na trhu
Výhodnější hypotéku, než jste měli dosud, může poskytnout jiná banka na trhu. Získáte tak desítky až stovky tisíc korun. Poradím vám. Zpracuji pro vás přehled aktuálních hypoték na trhu, nabídnu nejvýhodnější refinancování vaší stávající hypotéky.

3. Dejte šanci vaší bance
Jestliže vám jiná banka, než je ta vaše, nabídne výhodnější podmínky, řekněte si o ně i u té vaší. Předložte své stávající bance konkurenční nabídky. Možná svoje parametry upraví a poskytne vám výhodnější podmínky také. Proces refinancování hypotéky pak bude jednodušší.

4. Vaše banka neslyší? Vyměňte ji
Pokud vaše stávající banka nezmění podmínky hypotéky podle vašich představ a po předložení nabídek jiných bank na trhu, refinancujte hypotéku s jinou bankou. Pro zrychlení celého procesu přenechte refinancování hypotéky na mně. Ušetřete si čas i starosti, vyřídím vyřizování za vás. Domluvte si schůzku, je to nezávazně a zdarma.

ZAJÍMÁ VÁS, JAK BY MOHLO VYPADAT REFINANCOVÁNÍ VAŠÍ HYPOTÉKY?

Kontaktujte mou hypoteční makléřku Janu Kodešovou na čísle +420 730 600 780 nebo vyplňte dotazník níže. Za spolupráce s Gepard Finance vám vypracujeme kalkulaci.

  captcha

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení poptávky v souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů.
  Více informací naleznete ZDE.

  Porovnat